Inne linki w tej kategorii
 • Acai berry
  Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Szukasz naturalnych środków, które są bezpieczne dla zdrowia! Zajrzyj do naszego serwisu internetowego! Tam znajdziesz ofertę rewelacyjnego środka na bazie wyciągu z amazońskiej borówki i zielonej herbaty! Acai Berry pomoże ci w bezpiecznym odchudzaniu! Zapraszamy do odwiedzania naszej nowej strony internetowej.
 • Rozstępy
  Wejdź na naszą stronę internetową i poznaj zalety kremu Revitol Stretch Mark. Stosuj krem na rozstępy w czasie ciąży, a jego skuteczne działanie uchroni Cię przed szpecącymi zmianami na skórze. Naturalne składniki kremu Revitol Stretch Mark znacznie zwiększą elastyczność Twojej skóry w newralgicznych miejscach.
 • Kolagen Naturalny Colway - Piękna skóra z kolagenem
  Używanie Kolagenu Naturalnego Colway popierane jest już w trzeciej dekadzie życia. Wynika to z faktu, że już po 25. roku życia komórki organizmu człowieka gigantycznie tracą zdolność produkcji własnego kolagenu. Wówczas zaczynają się problemy zdrowotne związane ze starzeniem się organizmu. Kolagen Naturalny Colway zezwala skutecznie zatrzymać wilgoć w skórze, dzięki czemu ta nie traci wilgoci, a jej komórki stają się jędrne i pobudzone. Kosmetyki kolagenowe polecane są dla każdego typu skóry. Kolagen Naturalny Colway jest bowiem bezwarunkowo hypoalergiczny, jest naturalnym białkiem pozyskiwanym z ryb i nie powoduje żadnych efektów ubocznych. Kolagen Naturalny firmy COLWAY we wszystkich gatunkach oczyszczenia nakłada się stale na Niedawno umytą i zwilgotniałą skórę. Kolagen inventia Platinum, Silver Graphite - twoj eliksir młodości.

  Kolagen jest podstawowym budulcem włóknistej tkanki łącznej organizmów żywych. W budowie kolagenu bierze uczestnictwo 19 rozmaitych aminokwasów. W najwyższym stopniu charakterystycznymi są: HYDROKSYPROLINA, HYDROKSYLIZYNA. Aminokwasy te nie występują w innych białkach lub następują nieczęsto w niewielkich tylko ilościach. Zachodzenie hydroksyproliny jako specyficznego aminokwasu wykorzystuje się do ilościowego oznaczenia kolagenu.

  Kolagen jest głównym komponentem włóknistym skóry, ścięgien, chrząstek, zębów i naczyń. Kolagen przebiega w całym ciele człowieka służąc jako substancja spajająca komórki. Bierze wkład w funkcjach życiowych niejako wszystkich układów, narządów i tkanek. Wraz z wiekiem organizm trwoni zdolność odnowy kolagenu. Do popsuć w tworzeniu kolagenu dochodzi również w pozycji nasilonego jego niszczenia, przy ciągłych przeładowaniach (funkcjonowanie fizyczna, sport wyczynowy) oraz chorobach autoagresyjnych (zwyrodnienie stawów). Zakłócenia w metabolizmie kolagenu objawiają się nie tylko awariami w obrębie aparatu ruchu (sztywność, bóle około-stawowe), ale również w tych tkankach i narządach, dla których kolagen i substancje bliźniacze wykonują misje strategiczne.