Inne linki w tej kategorii
 • adwokat szczecin
  Kancelaria adwokacka ze Szczecina oferuje pomoc prawną z zakresu prawa pracy, prawa gospodarczego i hadlowego, prawa administracyjnego, prawa cywilnego oraz prawa karnego. Posiada szeroką ofertę zarówno dla osób prywatnych jak i dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Wynagrodzenie za prowadzenie sprawy oraz opłaty za porady prawne są dostosowane do możliwości finansowych klientów.
 • Oferteo.pl - Oferty firm
  Serwis internetowy Oferteo skierowany jest do osób znajdujących się po dwóch stronach zlecenia. Oznacza to, że firma wykonująca remonty czy dostarczająca wysokiej klasy sprzęt termowizyjny znajdzie potencjalnych nabywców lub zleceniodawców w pożądanym zakresie. Osoba, która chce skorzystać z określonej usługi powinna złożyć bezpłatne zapytanie ofertowe w serwisie. Dzięki temu firmy z branży otrzymają informację o zapotrzebowaniu i przygotują oferty dopasowane do postawionych wymagań. W ten sposób wszyscy są zadowoleni.

  Złożenie zapytania ofertowego lub uzupełnienie formularza przygotowanego dla danej kategorii produktowej trwa zaledwie kilka minut. Istotne jest, aby w treści zawrzeć wszystkie szczegóły, które pomogą firmom sporządzić oferty uwzględniające indywidualne parametry danego zlecenia. Zleceniobiorcy natomiast którzy są zainteresowani danym Klientem muszą wykupić do niego kontakt. Możemy być pewni, że przesyłane oferty będą atrakcyjne z tego względu, iż każda firma dołoży wszelkich starań, aby zdobyć nowego klienta.

  Warto skorzystać z tego rodzaju możliwości, gdyż wiele osób już po pierwszym razie stało się stałymi bywalcami portalu. Wynika to z prostoty działania i szerokich perspektyw portalu Oferteo.
 • Żaluzje pionowe Montaż Sosnowiec
  Żaluzje pionowe montaż Sosnowiec. Firma Akces s. c. wykonuje między innymi następujące usługi:
  - montaż żaluzji na terenie Sosnowca
  - sprzedaż żaluzji pionowych
 • Żaluzje pionowe Montaż Sosnowiec
  Żaluzje pionowe Montaż Sosnowiec. usługa montażu żaluzji pionowych vertikali. Największy wybór żaluzji i rolet.
  Kolekcja żaluzji pionowych odpowiada zarówno najnowszym trendom, jak i klasycznemu podejściu do wystroju wnętrz. Wyróżnia się poprzez jej wielostronność i jakość. Proponujemy rozwiązania proste oraz bardziej wyszukane jak np. vertikale na okna dachowe, wygięte w łuki.
 • Namioty handlowe
  Witryna firmy Gra-lech informuje o zakresie działalności przedsiębiorstwa oraz wykonywanych usługach. Firma Gra-lech zajmuje się produkowaniem oraz sprzedażą namiotów i altan ogrodowych i handlowych i stołów handlowych i parasoli ogrodowych. Zakład istnieje na rynku od 1994 roku i nieustannie sprzedaje swoje towary. Na witrynie znajduje się też kolorowy katalog aktualnie dostępnych towarów w pliku PDF. Można też obejrzeć instrukcję montażu namiotów Turek oraz Lech oraz instrukcję montażu parasola. W zakładce Oferta znajdują się dane o konstrukcji namiotów i opcjach ich zastosowania. Umieszczona jest też tabela rozmiarów, zawierająca wymiar, wymiar po złożeniu oraz wagę, a także dostępna gama barw. Z tej zakładki można skoczyć do Galerii, gdzie zamieszczono kolorowe zdjęcia rozłożonych namiotów. Na Stronie Głównej są zamiesczone adres, numery telefonów komórkowych i stacjonarnego oraz adres mailowy. W zakładce Kontakt dodano mapkę dojazdu Google oraz formularz kontaktowy.
 • Filtry euro 5 – montaż do autobusów samochodów ciężarowych
  Oferujemy profesjonalny montaż filtrów cząstek stałych Euro 5 do autobusów, ciężarówek i osobowych. Największy wybór producentów filtrów DPF, gwarancja i załatwienie formalności.
  Dzięki zamontowaniu filtra cząstek stałych w pojeździe z normą Euro 1 lub 2 właściciel pojazdu podniesie ekologię w pojeździe do Euro 4 co umożliwi mu wjazd do zielonych stref w Europie oraz niższe opłaty drogowe.
  Oferujemy także rejestrację i wyrabianie ekologicznych plakietek. Ekologiczna plakietka jest przyklejana na szybę auta, które chce wjechać do strefy ekologicznej w danym mieście. Bez takiej naklejki właściciel może otrzymać wysoki mandat. Obecnie firma wyrabia plakietki uprawniające do wjazdu do miast niemieckich, duński i angielskich. Strefy te nazywa się Low Emission Zones.
 • Remonty turbin
  Firma Serwis Turbin zajmuje się produkcją, remontami maszyn, urządzeń i podzespołów oraz części zamiennych do turbin.