Inne linki w tej kategorii
 • Czyszczenie wykładzin i tapicerek
  Jesteśmy profesjonalną firmą działającą na terenie Krakowa i okolic , specjalizującą się w praniu dywanów i regeneracja tapicerki tapicerki meblowej. Karcher pozwala na dokładne usunięcie nagromadzonego brudu, kurzu, oraz zabicie większości roztoczy. Dzięki wąskiej specjalizacji , oraz stosowany przez nasza firmę profesjonalny proszek firmy KARCHER gwarantują niskie ceny! Wychodząc na przeciw naszym klientom, jako jedyni, proponujemy pranie 7 dni w tygodniu!
 • Czyszczenie dywanów, kanap. Ekspresowo. Ankom.
  Czyszczenie Ekspresowo Karcherem wykładzin,dywanów,materacy,kanap,czyszczenie skór,pranie tapicerki samochodowej. Mamy młody i dynamiczny zespół .Używamy środków renomowanych na europejskim rynku firmy karcher i innych wiodących firm. Nasz atut to punktualność .Zabezpieczenie przed zabrudzeniem takimi jak wino,soki,woda itp. Odplamianie. Środki przeciwalergiczne. Możliwość renowacji materiału. Szybka i sprawna usługa na miejscu u klienta. Szybkie schnięcie. Dostępne terminy. Warszawa i okolice.
 • Pranie tapicerki materiałowej i skórzanej, czyszczenie dywanów Piekary Śląskie i okolice
  Pragniesz zdecydować się na profesjonalne pranie dywanu czy też wykładziny? A może chcesz doprowadzić do porządku swe meble ze skóry? W każdej z tych opcji perfekcyjnie sprawdzi się firma Tapicare, która oferuje swe usługi od wielu lat, umożliwiając swoim Klientom całościowe zadowolenie z usług. W ofercie znaleźć można czyszczenie tapicerki,dywanów i oczywiście wykładzin,a także pranie materacy oraz nową co wprowadzoną usługę naprawa tapicerki skórzanej. Pranie może mieć miejsce w domu Klienta, dzięki temu usługa jest ogromnie dogodna.
 • Pranie wykładzin Warszawa - doczysta.eu
  Przedstawiamy firmę Do CZystawiodącą firmę na rynku warszawskim w branży prania dywanów i czyszczenia wykładzin podłogowych. Niezbędna wiedza nabyta podczas setek godzin wykonywanych usług i sprzęt wiodących światowych marek pozwalają nam zaproponować usługi najwyższej jakości. Jeżeli zależy Ci na nienagannej czystości wykładzin w biurze czy lokalu to nie wahaj się zapoznaj się z naszymi usługami. Zaufaj nam, jak setki klientów i powierz pranie wykładzin podłogowych naszej firmie. Zapraszamy na naszą stronę internetową