Inne linki w tej kategorii
 • ESC NIERUCHOMOŚCI
  ESC - nazwa spółki jest skrótem z angielskiego słowa "escape" czyli
  ucieczka, wyjście.

  Decydując się na tę właśnie nazwę firmy uznaliśmy, iż będziemy takim
  wyjściem dla naszych klientów. Pomożemy im wyjść z bloków do
  jednorodzinnych domów, wyjść z zaklętego kręgu obaw i rozterek
  poprzedzających tę jedną z najważniejszych w życiu decyzji.
  ESC spółka. z o.o. powstała w 2002 roku.

  Marzeniem każdego z nas jest posiadanie własnego domu jednorodzinnego.
  Czy tylko możliwości finansowe powstrzymują nas przed podjęciem
  decyzji o budowie domu? Okazuje się, że nie. Dzisiaj kredyty budowlane
  stały się na tyle dostępne, że przy stabilnych dochodach na rozsądnym
  poziomie, dysponując przy tym oszczędnościami wystarczającymi na kupno
  działki i własnościowym mieszkaniem już możemy zacząć myśleć o własnym
  domu.

  Dwie bariery sprawiają, iż decyzję tę podejmuje znacznie mniej osób
  niżby to wynikało ze spełnienia powyższych warunków. Pierwsza z nich
  to obawa przed załatwianiem wszelkich związanych z budową domu
  formalności. Druga, znacznie ważniejsza to obawa przed przekroczeniem
  możliwości finansowych.

  Doświadczenia z samodzielnego budowania domu przekazywane przez tych,
  co z taką budową się borykali pokazują jednoznacznie, iż nikomu
  właściwie nie udało się utrzymać reżimu finansowego. Większość budów
  kosztowała znacznie więcej niż to zakładano przed przystąpieniem do
  nich. A gdy do tego dodać problemy z różnymi wykonawcami, to dojście
  do własnego domu oznacza długą, ciernistą drogę.

  My chcemy zaproponować budowę własnego domu na całkiem innych
  zasadach. Zapoznajcie się z naszą propozycją! Nasze domy opracowane są
  i zaprojektowane w taki sposób, by z jednej strony spełniały marzenia,
  z drugiej były po prostu dostępne. Nie jest bowiem sztuką oferować
  katalog domów i klientom pozostawić problem z wybudowaniem i
  sfinansowaniem inwestycji. Sztuką jest zaproponować dom, który można
  wybudować wiedząc dokładnie w chwili podjęcia decyzji ile on będzie
  kosztował
 • POMORSKA GIEŁDA NIERUCHOMOŚCI - NADMORSKIE NIERUCHOMOŚCI
  Pomorska Giełda Nieruchomości istnieje na rynku zachodniopomorskim od 1998 roku. Najważniejszym obszarem naszego działania jest wybrzeże województwa zachodniopomorskiego od Międzyzdrojów do Mrzeżyna. Na naszych stronach znajdą Państwo oferty w pasie nadmorskim jak także w gminach ościennych.
 • mieszkania bielsko lokale bielsko
  InCity biuro pośredniczące przy transakcjach zakupu nieruchomości w Bielsku, sprzedaży nieruchomości w Bielsku, wynajmie nieruchomości w Bielsku takich jak mieszkania Bielsko, lokale Bielsko, domy bielsko,działki bielsko itp. Nasze biuro istnieje już od prawie roku i cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród zaufanych klientów. Nasi Agenci to grupa osób z wieloletnim doświadczeniem, które zdobyli po wieloletnich kursach oraz pokończyli wiele kursów z zakresu obrotu nieruchomościami. Nasi Agenci nie tylko specjalizują się w pomocy przy transakcjach związanych z nieruchomościami ale również to grupa doradców w tym kierunku.
 • Apartment - mieszkania zawiercie
  Biuro nieruchomości Apartment Chrzanów od wielu lat działa na rynku nieruchomości, również w miejscowośći Zawiercie. Jeżeli szukasz domu, mieszkania, działki, hali magazynowej itp. na terenie województwa małopolskiego lub śląskiego służymy naszą pomocą. Pomożemy dokonać właściwego wyboru, zminimalizujemy czas poszukiwań i pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z transakcją zakupu, sprzedaży czy zamiany nieruchomości.
 • Mój Dom Nieruchomości sprzedaż mieszkań szczecin
  Agencja obrotu nieruchomościami Mój Dom, to profesjonalna pomoc przy nabyciu, zbyciu, najmie lub wynajmie nieruchomości. Proponujemy również pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego kredytu. Posiadamy aktualną ofertę 24 banków. Proponujemy kompleksową pomoc związaną z formalnościami oraz budową Państwa domu. Oferujemy obsługę w zakresie aranżacji i wykończenia wnętrz oraz terenów zielonych. Dobra łączność to podstawa naszej aktywności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat firmy oraz jej propozycji mieszczą się na naszej stronie internetowej.
 • Mieszkania Poznań w biurze nieruchomości
  Agencja DoradcaRN.pl to przedsiębiorstwo obecne na rynku wtórnym nieruchomości w Poznaniu od 1999 r. Real Estate Broker since 1999, to zdobyte przez lata wytężonej pracy uznanie klientów oraz wysoka jakość wykonywanych na rzecz klientów usług. Biuro nieruchomości świadczy kompleksowe usługi pośrednictwa również klientom zagranicznym. Agencja prowadzona jest przez inżyniera posiadającego wymagana prawem licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC. Co więcej właściciel biura legitymuje się uprawnieniami do obliczania i wystawiania certyfikatów energetycznych dla budynków i lokali /ustawowo niezbędne dla nowych budynków od 1 stycznia 2009/. Właściciel firmy DoradcaRN.pl od 1999, posiada także stosowne uprawnienia do zawierania umów w imieniu ubezpieczyciela i wystawiania polis ubezpieczeniowych dla mieszkań Poznań oraz domów Poznań. Priorytetem w pracy agencji nieruchomości jest coraz większa kompleksowość usług oraz dbałość o bezpieczeństwo nadzorowanych transakcji. Zachęcamy do skontaktowania się z solidnym pośrednikiem nieruchomości w Poznaniu oraz do odwiedzenia witryny biura w Sieci. Na firmowej stronie agencji nieruchomości DoradcRN.pl zobaczycie Państwo wyłącznie sprawdzone i aktualne ogłoszenia nieruchomości w Poznaniu.
 • nieruchomości
  Nieruchomości to rozległy i zawiły rynek. Często zakup lub sprzedaż nieruchomości trafia się raz w życiu. Nie masz w tym doświadczenia? Nie znasz rynku? Nie wiesz jak wycenić swoją nieruchomość? Już nie musisz się obawiać. U nas znajdziesz porady, wyceny odnośnie rynku nieruchomości. My przeprowadzimy Cię przez proces kupna oraz sprzedaży nieruchomości. Zapraszamy!
 • Wirtualne biuro Warszawa
  Wirtualne biura w Warszawie to propozycja dla firm, które chcą otworzyć biuro w Warszawie, a także na potrzeby KRS lub dla tych, którzy po prostu cenią swój czas i pieniądze. Wirtualne biuro oferuje tą samą funkcjonalność co tradycyjne duże i drogie biuro. Wirtualne biuro umożliwia przedsiębiorcy założenie i prowadzenie własnego biura pod prestiżowym adresem za znacznie mniejsza kwotę niż cena wynajmu lokalu.
 • Mieszkania Świnoujście - Himmel Polska
  Biuro Nieruchomości w Świnoujściu. Oferujemy oferty nieruchomości z Wirtualną Prezentacją domów, mieszkań czy apartamentów w Świnoujściu i okolicy. Posiadamy oferty mieszkań i apartamentów z rynku pierwotnego jak i wtórnego.
 • Mieszkania - ogłoszenia
  Największe biuro nieruchomości oferujące sprzedaż i wynajem biur, bliźniaków, mieszkań, dziełek rolnych i hal. Jesteśmy pośrednikiem zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Posiadamy aktualną bazę danych ofert związanych z pośrednictwem w handlu nieruchomościami w Polsce i za granicą. Nasi użytkownicy mają możliwość zapoznania się z ofertą zarówno osób prywatnych, jak i agencji pośredniczących . U nas każdy może sprawdzić ile kosztuje przygotowania mieszkania "pod klucz" oraz jak i gdzie można ubiegać się o kredyt na mieszkanie.