Inne linki w tej kategorii
 • Salon Kosmetyczny Mała Piękność Anna Kozakowska Kraków
  Jestem kosmetologiem z 10 letnim doświadczeniem w dziedzinie stylizacji paznokci. Od roku 2006 specjalizuje się w dziedzinie pielęgnacji zdrowych stóp. W ciągu tych lat, nabywam nowych doświadczeń szkoląc się w różnych dziedzinach kosmetyki. Usługi: Manicure, Pedicure, Henna, Rzęsy, Depilacja woskiem, stylizacja rzęs, stylizacja paznokci żelowych, manicure japoński
 • Salon kosmetyczny gorzów
  Capri Spa w Gorzowie Wlkp. oferuje specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej które dotyczą pielęgnacji twarzy i ciała. Wykonujemy zabiegi indywidualnie dobrane do rodzaju i specyficznych potrzeb skóry, które poprawią kondycję i nadadzą jej piękny wygląd.
  Wykonujemy zabiegi wyszczuplające połączone z masażem antycellulitowym, który poprawia mikrokrążenie i pomaga usunąć nadmiar wody który zalega w tkankach. W połączeniu z kosmetykami opartymi na morskich roślinach redukuj pomarańczową skórkę oraz tkankę tłuszczową.

  oferujemy:

  - kosmetyka twarzy
  - zabiegi na ciało
  - mikrodermabrazja diamentowa
  - peeling kawitacyjny
  - kosmetologia lecznicza
  - zabiegi wyszczuplające
  - trwałej redukcji owłosienia
  - medycyna estetyczna
  - botoks
  - mezoterapia
  - leczenie nadmiernej potliwości

  Zapraszamy do dokładnego zapoznania sie z naszą szeroką ofertą opisaną na stronie internetowej.
 • Salon Urody Nowy Sącz
  W Beauty-Derm kosmetyka, medycyna estetyczna i laseroterapia łączą się w jedną siłę. Korzystamy z najbardziej renomowanych Instytutów Francuskich oraz nowoczesnych urządzeń. Tworzymy autorskie programy odmładzania, pielęgnacji i skutecznego leczenia trądziku. Od lat wykonujemy takie zabiegi jak: mikrodermabrazja, mezoterapia, peelingi medyczne, zamykanie naczynek, usuwanie owłosienia, botox, usuwanie zmarszczek, makijaż permanentny i wiele innych. Jesteśmy na rynku od 20 lat. Mamy największe doświadczenie.
 • ikjSrRfFPrDfBPywSv
  KU3B7D http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
 • lVQJkeEyPf
  1uUpNL http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com